2017 knygų mugė

knygu muge 2017 butybiu knyga
Vakar su Bartu ir mama blaškėmės po knygų mugę. Per žymiuosius purvynus atliuoksėjau vos minutėlei likus iki apdovanojimo už gražiausią vaikišką knygą įteikimo 😀 Bet suspėjau!
Buvau visai išsitaškiusi, ten nepamačiau daugybės tų, su kuriais norėjau pasisveikint ir pasveikint. Na, bet pasisveikinau su kitais.

Tada yrėmės per minią ieškodamos, kur galėčiau pažindyti mažių. Viešumo aš nebijau, bet niekur nesimatė nei kampelio, kur priglaust bent pusę užpakalio.

Tiesa, prieš tai iš nežinojimo užstrigdinom liftą ir per visą tą blaškymąsi man dar reguliariai skambinėjo atvykę meistrai, nes pranešiau apie gedimą ir tapau jų kontaktu 😀

Kai jau ramiai žindžiau studijoje „tu gali sukurti knygą“, sužinojau, kad vaikų scenoje nėra ekrano ir projektoriaus, reikalingų už valandos prasidėsiančiam mano pristatymui. Jau plaukų šaknys buvo pradėjusios žilti, kai leidėja pranešė, kad viskas gerai, atsirado 🙂

Pristatymas buvo puikus, Bartas ramiai klausėsi su močiute, o susirinkę vaikai buvo tobuli, populiariausia būtybė, kuria visi norėjo tapti – Žiburinis (aka kaukolinis, pažinsite nuotraukose 🙂).

Dar labai kikenau šiandien, kai jų šaunioji mokytoja Rasa Polučanskė atsiuntė kadrą, kaip tos būtybės troleibusais keliavo atgal į mokyklą.

Miegot nuėjau visai susivėlusiomis mintimis, bet ir šventinė nuotaika lydėjo visą dieną!

Truputį gaila, kad mažieji mano šeimos nariai laiko mane namuose ir negaliu visoms keturioms dienoms apsigyventi mugės renginiuose. BET lrt viską transliuoja tiesiogiai! Alpstu nuo tų diskusijų ir pristatymų! http://www.lrt.lt/mediateka/tiesiogiai/muge#skip

Siunčiu oro bučkį mylimiausiai leidyklai Aukso žuvys. Knyga – labai komandinis darbas ir nors aš pati bandau apsėst net keletą kėdžių (ir rašau ir paišau ir maketuoju), dar daugybę reikalų tvarko kiti. Ačiū!

butybiu knyga knygu muge butybiu knyga knygu muge
butybiu knyga knygu muge butybiu knyga knygu muge

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: